O firmie

Hurtownia INWIT istnieje na rynku artykułów higienicznych od 2000 roku. Od samego początku naszą dewizą było jak najsprawniejsze i najszybsze rozwiązywanie problemów naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów. Od 2004 roku wysyłamy nasze towary do krajów Unii Europejskiej jak również na wschód i południe Europy.

Towary które znajdują się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością oraz optymalną czyli niską ceną, co w połączeniu z kompleksową obsługą czyni z nas doskonałego partnera.

Asortyment w którym się specjalizujemy obejmuje przede wszystkim przemysłowe artykuły higieniczne jak papiery higieniczne celulozowe i makulaturowe, czyściwa przemysłowe, czyściwa papierowe i bawełniane, podkłady medyczne, podajniki do papieru toaletowego typu Jumbo czy papierowych ręczników składanych zz lub ręczników w roli typu Jumbo oraz dozowniki mydła w płynie i samo mydło w płynie. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór artykułów do sprzątania dla firm sprzątających i nie tylko. W firmie Inwit można kupić w dobrych cenach zestawy sprzątające, mopy bawełniane, mopy z mikrofazy, pady maszynowe, cleanboy-ie, bonety, rękawice gumowe, rękawice lateksowe, plastikowe wiadra i pojemniki na odpady, szczotki, ścierki, sprzęt do mycia okien, worki na odpady z folii LD/HD. Dzięki współpracy z firmą Tenzi mamy też szeroki wybór chemicznych preparatów czyszczących różne powierzchnie i zabrudzenia czy to w domu, biurze, sklepie, szkole, hotelu, restauracji, warsztacie samochodowym, myjni samochodowej, samochodach osobowych i samochodach ciężarowych. Polska firma Tenzi jest znana ze swojego hasła reklamowego „Przewaga dzięki jakości” i to się potwierdza bo są to produkty profesjonalne droższe, ale w efekcie końcowym lepiej wykonujące swoje zadania i dobrze czyszczące za pierwszym razem – co zwykle nie udaje się przy użyciu tańszych środków. Mamy też oczywiście dostępne tanie środki z linii chemii ekonomicznej, które konkurują ceną  tam gdzie jest konieczność bardzo częstego mycia lub oszczędności na budżecie przeznaczonym na utrzymanie czystości. Oprócz rynku klienta hurtowego, zajmujemy się również kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw w środki czystości.

Od połowy 2005 roku zajmujemy się również sprzedażą toreb papierowych, które dzisiaj są bardzo popularne jako torby ekologiczne i torby reklamowe ze względu na umieszczany na takich torbach papierowych dowolny nadruk, który również wykonujemy metodą sitodruku. Więcej informacji na temat oferty toreb papierowych na naszej stronie o torbach papierowych www.torbypapierowe.info.pl

Nasze samochody rozwożą do klientów na terenie Śląska, ale także województwa małopolskiego, śląskiego i opolskiego. Realizujemy też zamówienia z całej Polski i zagranicy, ale wtedy korzystamy z usług firm kurierskich. Najczęściej rozwozimy do klientów:

 • ręczniki papierowe JUMBO
 • ręczniki papierowe Z-Z
 • ręczniki kuchenne
 • papiery toaletowe JUMBO
 • papiery toaletowe
 • czyściwa papierowe
 • podajniki i dozowniki
 • mydła w płynie
 • torby papierowe
 • artykuły do sprzątania mopy, cleanboy, wiadra, szczotki
 • środki chemii gospodarczej
 • środki chemii profesjonalnej

Zamówiony towar dostarczamy, w większości przypadków, własnym transportem. Posiadamy pojazdy mogące transportować towar do maksymalnie 10 palet. Oprócz pojazdów dostawczych, używamy również samochodów osobowych do realizowania mniejszych zamówień.

Firma Inwit oprócz działalności biznesowej chce mieć pozytywny udział w zmienianiu na lepsze naszej śląskiej rzeczywistości i na miarę naszych możliwości wspieramy różne inicjatywy i przedsięwzięcia, które według naszej oceny, powiększają zasięg dobra w naszej najbliższej okolicy. Przykładem jest Dom Aniołów Stróżów – Anielskie lato. Bywa też, że dostajemy za takie wsparcie podziękowania i życzenia świąteczne takie jak od organizatorów musicalu „Trzepot skrzydeł” w kinoteatrze Rialto w Katowicach.

inwit podziekowanie za wsparcie musicalu